Z Tipi

Standart ölçülerdeki dolaplarda standart renk olarak gri kullanılmıştır. Ancak isteğe göre farklı renk ve ölçülerde soyunma dolabı yapılabilir. Dolaplar elektrostatik toz boyalıdır. Soyunma dolabı fiyatları ise oldukça farklılık gösterir. Fiyatlar kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine, dolabın modeline göre değişir. Tek kapılı, standart ölçülerde ve standart renkli bir soyunma dolabını 200 lira gibi fiyatlarla bulabilirsiniz. Ama model değiştikçe ve renk seçenekleri değiştikçe fiyatlar da yükselir. 600-700 liraya kadar soyunma dolabı modelleri vardır.

Z Tipi

Ancak fiyatlar firmalara göre de farklılaşıyor. Bazı firmalar aynı kalitedeki bir dolaba yüksek kar oranları koyarak yüksek fiyatlar sunabiliyor. Bu nedenle firmaların fiyatlarını karşılaştırmak ve en kaliteli ürünü en uygun fiyatla almaya çalışmak gerekiyor. Ceyla Çelik firmamız kaliteli üretim, güvenli ve hızlı hizmet yanında uygun fiyatlarıyla da sektörde farklılık yaratıyor. Özellikle toplu alımlarda çok daha uygun fiyat teklifleri sunabiliyor. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla en kaliteli soyunma dolaplarını firmamızda bulacaksınız.
 
Standart ölçülerdeki dolaplarda standart renk olarak gri kullanılmıştır. Ancak isteğe göre farklı renk ve ölçülerde metal soyunma dolabı yapılabilir. Dolaplar elektrostatik toz boyalıdır. Metal soyunma dolabı fiyatları ise oldukça farklılık gösterir. Fiyatlar kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine, dolabın modeline göre değişir. Tek kapılı, standart ölçülerde ve standart renkli bir metal soyunma dolabını 200 lira gibi fiyatlarla bulabilirsiniz. Ama model değiştikçe ve renk seçenekleri değiştikçe fiyatlar da yükselir. 600-700 liraya kadar metal soyunma dolabı modelleri vardır.
 
Ancak fiyatlar firmalara göre de farklılaşıyor. Bazı firmalar aynı kalitedeki bir dolaba yüksek kar oranları koyarak yüksek fiyatlar sunabiliyor. Bu nedenle firmaların fiyatlarını karşılaştırmak ve en kaliteli ürünü en uygun fiyatla almaya çalışmak gerekiyor. Ceyla Çelik firmamız kaliteli üretim, güvenli ve hızlı hizmet yanında uygun fiyatlarıyla da sektörde farklılık yaratıyor. Özellikle toplu alımlarda çok daha uygun fiyat teklifleri sunabiliyor. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla en kaliteli metal soyunma dolaplarını firmamızda bulacaksınız.
z-tipi-soyunma-dolabı

Özellikler

Z Tipi Soyunma Dolapları Detayları, Z Tipi Soyunma Dolapları
Açıklama : Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Kapılarda Havalandırma Panjurları Mevcuttur.

Her Bir Kapı Üzerinde Etiketlik Bulunur.

Dolap Ayakları Plastik Pingo Ayaktır.Konik Metal Ayakta Tercih Edilebilir.

Kapılar 90 Derece Açılabilir.

Plastik Askılıklıdır.

Gizli Menteşelidir, Asma Kilit Hamillidir.

Anahtarlı Kilit veya Şifreli Kilit Tercih Edilebilir.

Elektrostatik Toz Boyalıdır.

Standart Renklerimiz: Standart Rengimiz RAL 7035 Açık Gridir – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!