Soyunma Bankı

Çok çalışanlı iş yerlerinde çalışanların özel eşyalarını saklayabilmeleri için dolaplar bulunur. Personel dolabı dediğimiz dolapların bazıları kitap, dosya gibi küçük çaplı malzemelerin saklanmasına uygun olarak küçük ebatlarda yapılmıştır. Ama bazı iş yerlerinde iş kıyafetlerinin, iş ayakkabılarının da muhafaza edilmesi gerekir. Bu durumda küçük ebatlı dolaplı yeterli gelmez. Fabrikalarda, atölyelerde, spor tesislerinde, spa merkezlerinde, otellerde, öğrenci yurtlarında ve askeriyede özel eşyalar yanında kıyafetlerin de saklanmasını sağlayan metal soyunma dolapları bulunur. Personelin kullandığı bu dolaplar kişiye özeldir ve her birey kendi dolabını kullanmaktadır. İş yerinin ihtiyacına göre soyunma dolapları farklı modellerde yapılabilir.

Soyunma Bankı

Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu soyunma dolapları vardır. Tekli soyunma dolapları tek kapılıdır ve iç kısmında iki raf vardır. Üst raf şapkalık, alt raf ise ayakkabılık olarak kullanılır. Askılı kısımda da kıyafetler asılmaktadır. Dolap kapağında kilit, havalandırma ızgaraları ve etiketlik bulunur. Aynı özelliklerde ikili soyunma dolapları mevcuttur. İkili soyunma dolapları iki kapılıdır. Kapılar 180 derece açılır. Dörtlü dolaplar ise daha ekonomik dolaplardır. Özellikle küçük soyunma odaları için ideal bir modeldir.
 
Yine her dolap kapağında kilit sistemi vardır. Asma kilit, gömme kilit seçeneği müşteri isteğine göre değerlendirilir. Kilit sistemiyle özel eşyalar için en güvenli ortam yaratılmış olur. Tekli, ikili ve üçlü modeller daha çok fabrikalarda, öğrenci yurtlarında, atölyelerde ve askeriyede tercih edilmektedir. Dörtlü, altılı ve dokuzlu modeller ise daha çok spor salonlarında, spa ve termal tesislerde tercih edilir. Soyunma dolabı ve soyunma bankı modelleri standart ölçülerle yapıldığı gibi, özel ölçülerle de yapılabilir. Renk olarak ise standart renk gridir. Ancak elektrostatik toz boya ile istenen her renge boyanabilir. Özellikle öğrenci yurtlarında farklı renkli modeller tercih edilmektedir.
 
Soyunma dolabı fiyatları da dolabın modeline ve malzemesine göre belirlenmektedir. Ancak iş yerinize alacağınız dolabın öncelikle fiyatını değil modelini göz önüne almalısınız. İhtiyacınızı karşılayacak en uygun modeli, uygun fiyatlarla almaya çalışmalısınız. Soyunma ve soyunma bankı alanında en zengin modelleri Ceylan Çelik firmamızda bulabilirsiniz. Firmamız ürün kalitesi, hizmet kalitesi, model zenginliği ve uygun fiyatlarıyla sektörde farklılık yaratmaktadır.
CSB01-opt

Özellikler

Soyunma Bankı Detayları, Soyunma Bankı
Açıklama : Soyunma bankı 30×30 profilden üretilmektedir.

Ahşap tablalar 18 mm suntalamdır.

İsteğe göre MDF veya doğal ahşap tercih edilebilir.

Farklı ölçülerde tercih edilebilir.

Profil ayaklıdır.

Elektrostatik toz boyalıdır.

Standart Renklerimiz: Standart Rengimiz RAL 7035 Açık Gridir – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!