Metal Soyunma Dolapları

Spor tesislerinin, fabrikaların, öğrenci yurtlarının, askeriyenin ve toplu çalışılan tüm iş yerlerinin temel ihtiyaçlarından biri soyunma dolabıdır. Soyunma dolaplarında kıyafetler güvenle ve sağlıklı ve temiz şartlarda saklanabilmektedir. Soyunma dolapları ihtiyaca göre farklı ebatlarda ve farklı modellerde üretilmektedir. Soyunma odasının büyüklüğü ve kişi sayısına göre model seçilir. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu olmak üzere üretilen dolaplar her türlü ihtiyacı karşılayabilir. Yeni teknolojilerle üretilen soyunma dolapları kaliteleri, işlevselliği ve görselliği soyunma odalarında büyük bir rahatlık sağlıyor. Soyunma dolabı üretiminde en ideal malzeme çelik saçtır. Paslanmaz ve darbelere karşı dayanıklı çelik sac yapımı soyunma dolapları uzun yıllar deforme olmadan kullanılmaktadır.
Soyunma dolaplarının tüm modellerinde havalandırma ızgaraları bulunur. Böylece kıyafetlerin de havalandırılması sağlanmış olur. Ayakkabılar için dolapların altında raf bulunur. Askılıklar tüm modellerde vardır. Her kapının üzerinde etiketlik bulunur ve karışıklık yaşanmaz. Kapılar 180 derece açılır ve kullanıcı rahat hareket eder. Dolap ayakları genellikle plastiktir. Her dolabın özel kilidi bulunur. Kilitler asma kilit, gömme kilit ya da elektronik kilit olabilir. Bu özelliklerle saklanacak kıyafetler için temiz ve güvenli bir ortam sağlanmış olur.
Soyunma dolabı seçerken soyunma odasının büyüklüğüne ve personel sayısına göre karar vermek gerekir. Ancak soyunma dolaplarının metal malzemeyle yapılması büyük avantajlar sağlayacaktır. Metal soyunma dolapları daha sağlam ve dayanıklıdır, darbelerden, yangınlardan, ısı ve ışıktan, rutubetten, nemden etkilenmez ve içinde bulunan malzemelere en iyi korumayı sağlar. Kapaklarda bulunan havalandırma ızgaraları dolap içinin sürekli havalanmasını sağlar. Metal soyunma dolapları elektrostatik toz boya ile istenen her renge boyanabilir. Ancak soyunma dolaplarının standart boya rengi gridir. Yine dolapların standart ölçüleri vardır. Ancak ihtiyaca ve isteğe göre farklı ölülerde de dolap imalatı yapılabilir.
Metal soyunma dolapları içindeki malzemeler için en iyi muhafaza şartlarını sağlamanın yanında, soyunma odalarına düzen de getirmektedir. Soyunma dolapları olan iş yerlerinde yerlerde poşetler, ayakkabılar, çantalar bulamazsınız. Her yer temiz ve düzenlidir. Bu nedenle ihtiyaç olması yanında sağlıklı çalışma ortamı için soyunma dolapları bir zorunluluktur. İstediğiniz her ölçüde ve renkte, istediğiniz modelde soyunma dolaplarını en uygun fiyatlarla Ceylan Çelik firmamızda bulabilirsiniz.