CH Serisi

Her iş yerinin personel sayısı farklı olduğu ve soyunma odalarının büyüklüğü farklı olduğu için ihtiyaç olan soyunma dolaplarının modelleri de farklı oluyor. İş yerlerinde çalışanların günlük kıyafetlerini ve iş kıyafetlerini temiz ve güvenli bir ortamda muhafaza edebilmeleri için her çalışan için soyunma dolabı bulunur. Böylece çalışanlar kıyafetlerini ve özel eşyalarını güvenle muhafaza ederken, soyunma odalarında da temiz ve düzenli bir görünüm olur. İş sağlığı ve güvenliği için önemli olan soyunma dolapları genellikle çelik sac malzemeyle imal edilir. Metal soyunma dolabı uzun ömürlüdür ve içindeki malzemeleri her türlü dış etkiden en iyi şekilde korur.

CH Serisi

Soyunma dolaplarında tekli, ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu gibi farklı modeller vardır. İş yerindeki personel sayısına göre modellerden biri seçilir. Tekli, ikili ve üçlü soyunma dolaplarında alt ve üst kısımda iki raf bulunur. Bu raflar şakalık ve ayakkabılık olarak kullanılır. Orta bölümde ise plastik askılıklar bulunur ve kıyafetler asılır. Diğer modellerde raf bulunmaz. Ama tüm modellerde kapaklar havalandırma ızgaralıdır. Dolap içlerinde temiz hava akımı vardır ve kıyafetler kötü koku ve küf gibi istenmeyen durumlardan korunmuş olur.
 
Tüm soyunma dolabı modellerinde kapaklarda havalandırma ızgaraları ve etiketlik bulunur. Dolabın havası her zaman temizdir. Etiketlerle dolabın kime ait olduğu belirlenir ve karışıklık yaşanmaz. Dolaplar asma kilit veya gömme kilitle kilitlenir. Her dolabın ayrı özel kilidi ve anahtarı vardır. Soyunma dolaplarının çoğu standart renkler ve ölçülerle üretilir. Metal soyunma dolabı renkleri genellikle gridir. Ama istenildiğinde elektronik toz boya ile her renge boyanabilir. Özellikle öğrenci yurtlarında farklı ve canlı renkler tercih edilmektedir. Metal soyunma dolaplarının diğer dolaplara göre birçok avantajı bulunuyor.
 
Metal dolaplar sağlam ve darbelere karşı dayanıklı oluyor. Elektrostatik boyalı olduğu için paslanma gibi sorunlar yaşanmıyor. Dolap içindeki malzemeler yüksek ısıdan, nemden, rutubetten etkilenmiyor. Havalandırma olduğu için malzemeler kötü kokmuyor, her zaman temiz kalıyor. Bu avantajları yanında fiyatları da uygundur. Metal soyunma dolaplarının fiyatları kullanılan malzemeye göre ve dolabın modeline göre değişiyor. Ancak model seçiminde soyunma odasının büyüklüğü ve personel sayısı göz önüne alınmalıdır. Soyunma dolabı ihtiyaçları için en zengin seçeneği Ceylan Çelik firmamızda bulabilirsiniz.
CH205-opt-1

Özellikler

CH Serisi Soyunma Dolapları Detayları, CH Serisi Soyunma Dolapları
Açıklama : Ürünlerimiz DKP sactan üretilmektedir.

Raf Aralıkları İsteğe Göre Ayarlanabilir.

Bir Raf 10 Adet (8 cm’lik) Dosya Almaktadır.

Raf Taşıma Kapasitesi: 50 Kg’dır.

Kapılar 180 Derece Açılabilir.

Gizli Menteşelidir, Kare Krom Kilitlidir.

Gizli Kilit Sistemli ve Taçlıdır.

Elektrostatik Toz Boyalıdır.

Standart Renklerimiz: Standart rengimiz RAL 7035 açık gridir – Renk Kartelasını Görüntülemek için Tıklayınız!